VAS, lergods, Lauritz Hjorth, Bornholm, 1900-talets första hälft.

76500. VAS, lergods, Lauritz Hjorth, Bornholm, 1900-talets första hälft.

Dekor av ekorre samt ekollon, höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 988