Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
VAS, glas, "Norsfiske", Vicke Lindstrand, Kosta 1950/60-tal.
764777. VAS, glas, "Norsfiske", Vicke Lindstrand, Kosta 1950/60-tal.
Signerad
Höjd 15,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Signerad
Höjd 15,5 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
766