VÄGGUR med kolorerat tryck, 1800-tal.

76476. VÄGGUR med kolorerat tryck, 1800-tal.

Dekor av stadsbild "View of St George Edinburgh". Höjd ca 65 cm.

Slitage. Skador. Senare målning på fodral.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 012