Ljuslykta, signerad Of, höjd 7.
Skål, signerad Orrefors J 4411421, höjd 11, diameter 14.
Vas, Gunnar Cyrén, signerad Orrefors GC 0854-20, höjd 16, diameter 9.
Skål, Lars Hellsten, signerad Orrefors LH 4384-12, höjd 10, diameter 15,5 cm.
Obetydligt slitage.
Obetydligt slitage.