ARMBANDSUR, 6st, samt FICKUR, 3 st.

764580. ARMBANDSUR, 6st, samt FICKUR, 3 st.

Fickur märkt Movado, silver, diameter 5.
Omärkt fickur, diameter 5.
Armbandsur, Polhem, diameter 2,8.
Armbandsur, Drott, diameter 3,3.
Armbandsur, Eiger, diameter 1,9.
Armbandsur, Certina, diameter ca 1,8.
Armbandsur, Eweco, diameter 2,3.
Armbandsur, o.n.e diameter 2,5.
Fickur, Monyco, diameter 2,3 cm.

Fickuren samt o.n.e fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Slitage, större fickuren med skador på urtavlor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt fickur, diameter 5.

Antal besök: 943