Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
KARAFF, Olle Alberius, Orrefors, Exposignerad, 1978.
764338. KARAFF, Olle Alberius, Orrefors, Exposignerad, 1978.
Höjd 46 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 46 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
531