BILBANA, Märklin "Sprint 1409", 1900-talets senare del.

763610. BILBANA, Märklin "Sprint 1409", 1900-talets senare del.

Bilbana i originalkartong, varvräknare och transformator.

Bruks och åldersslitage. Ej funktionstestat, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 371