PARTI STÄMPLADE FRIMÄRKEN, huvudsakligen svenska.
763305. PARTI STÄMPLADE FRIMÄRKEN, huvudsakligen svenska.
Många snygga stämplar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Många snygga stämplar.
Bruksslitage.
473