LJUSKRONA, höjd 30 cm.

LJUSKRONA, höjd 30 cm.
76324. LJUSKRONA, höjd 30 cm.

Stomme i gulmetall beklädd med prismor.

Nagg, prismor saknas samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
76324. LJUSKRONA, höjd 30 cm.

Antal besök: 800