LJUSKRONA, höjd 30 cm.

76323. LJUSKRONA, höjd 30 cm.

Stomme i gulmetall beklädd med prismor.

Bruksslitage, nagg samt prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
76323. LJUSKRONA, höjd 30 cm.

Antal besök: 790