GOLVUR, Mora, 1800-tal.

GOLVUR, Mora, 1800-tal.
763054. GOLVUR, Mora, 1800-tal.

Urtavla märkt A.A.J Mora, höjd 205 cm
Lod samt pendel medföljer.

Slitage samt märken, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lod samt pendel medföljer.

Antal besök: 720