KARL SCHAEFER. Olja på duk.

KARL SCHAEFER. Olja på duk.
762882. KARL SCHAEFER. Olja på duk.

Skogsbild, signerad, 46x54 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 2 006