SKEDAR 10 st samt GAFFLAR 3 st, silver, modell Disa, MGAB, 1900-tal. Tot vikt 474 gram.

76283. SKEDAR 10 st samt GAFFLAR 3 st, silver, modell Disa, MGAB, 1900-tal. Tot vikt 474 gram.

Längd ca 18 cm.

Smärre slitage, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 18 cm.

Smärre slitage, gravyrer.

Antal besök: 696