FÅTÖLJER, ett par 1900-talets mitt.

76281. FÅTÖLJER, ett par 1900-talets mitt.

Fransk rokokostil, valnötsfärg.Lösa resårplymåer. Klädda i bronsfärgad Dralonplysch. Svenskt arbete. Bredd 69, höjd 80 cm.

Bra bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra bruksskick.

Antal besök: 1 207