MARIKA LANG. Färglitografier, 6 st, signerade och numrerade 291/360.

76275. MARIKA LANG. Färglitografier, 6 st, signerade och numrerade 291/360.

"The Alternative", ca 81 x 58 cm.

Oramade.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 1 267