STATIONSUR, 1900-tal.

STATIONSUR, 1900-tal.
762690. STATIONSUR, 1900-tal.

Målad metall. Målad urtavla. Diameter ca 56 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
762690. STATIONSUR, 1900-tal.

Antal besök: 3 244