FAT, 2 st, keramik, 1900-tal.

FAT, 2 st, keramik, 1900-tal.
76263. FAT, 2 st, keramik, 1900-tal.

Gabriel samt Degerfors, längd 32,5 resp. 48 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 931