BORDSLAMPOR, 2 st, gulmetall, 1900-tal.

76259. BORDSLAMPOR, 2 st, gulmetall, 1900-tal.

Höjd inkl. skärm ca 68 cm.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. skärm ca 68 cm.

Omfattande slitage.

Antal besök: 669