BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

BYRÅ, teak, 1950/60-tal.
76252. BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

Längd 70, bredd 38, höjd 81 cm.

Slitage, fläckar, ställvist blekt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 705