HERRGÅRDSUR, 1900-talets första hälft.

76248. HERRGÅRDSUR, 1900-talets första hälft.

Herrgårdsur, ek,ekfaner, lod, pendel finns.
Går och slår
Höjd 95 x 34 cm.

Saknar ett dekorelement, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Går och slår
Höjd 95 x 34 cm.

Antal besök: 1 692