LOUIS TOFFOLI. Färglitografi, signerad och numrerad 33/75.

76224. LOUIS TOFFOLI. Färglitografi, signerad och numrerad 33/75.

Stilleben med krus och fiskar.
Bladets storlek 43x52 cm.

Lätt gulnat blad. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladets storlek 43x52 cm.

Antal besök: 1 808