KAFFESERVIS, silver, imporstämplar, årsstämplar, 1937. Vikt 1070 gram.

762232. KAFFESERVIS, silver, imporstämplar, årsstämplar, 1937. Vikt 1070 gram.

Kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål. Längd 8-25 cm, höjd 10-24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 667