MINIATYRSEKRETÄR, 1800-tal, drickamålad fur.

76202. MINIATYRSEKRETÄR, 1800-tal, drickamålad fur.

höjd 41, bredd 40, djup 16,5 cm.

bruksslitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage, nyckel saknas.

Antal besök: 835