LITOFANISTÄLLNING med en ljusarm, gjutmetall, 1800-tal.

76196. LITOFANISTÄLLNING med en ljusarm, gjutmetall, 1800-tal.

Höjd- och sänkbar litofaniram. Höjd enligt bild ca 53 cm.

Saknar litofanibild. Slitage. Ställvis rostanlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 714