SPELBORD, 1800-tal.

SPELBORD, 1800-tal.
761901. SPELBORD, 1800-tal.

höjd 77 cm, längd 88,5 cm, djup 42,5 cm
svängda ben, utfällbara ljusbrickor, spelmarker.

fläckar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
761901. SPELBORD, 1800-tal.

fläckar, bruksslitage.

Antal besök: 485