STORT PARTI ELASTOLIN och LINEOLFIGURER, 1900-tal.

761833. STORT PARTI ELASTOLIN och LINEOLFIGURER, 1900-tal.

Mestadels militärer.

Omfattande skador och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels militärer.

Antal besök: 448