SYBORD, Evert Magnusson, 1900-talets slut.

76166. SYBORD, Evert Magnusson, 1900-talets slut.

Nyckel finns. Bordets mått: längd 64,5, bredd 40,5, höjd 70 cm

Evert Magnusson var snickare inom Carl Malmstenstillverkningen under 50 år. Bordet såldes i Carl Malmstensbutiken.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 469