TVÅ PELARBORD, 2 st, 1800/1900 tal.

76164. TVÅ PELARBORD, 2 st, 1800/1900 tal.

det stora bordets skiva, mått 108 x 64 cm.

Yta med skador, skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 729