SABEL, 1800-talets slut.

SABEL, 1800-talets slut.
761477. SABEL, 1800-talets slut.

Bygel samt balja i metall.
Total längd 101,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bygel samt balja i metall.
Total längd 101,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 655