BIRGITTA FLINK. Olja på duk. Signerad och daterad -59.

76109. BIRGITTA FLINK. Olja på duk. Signerad och daterad -59.

Stadsvy. 64 x 102 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stadsvy. 64 x 102 cm.

Antal besök: 3 300