ENGELSK BYRÅ I MAHOGNY.

ENGELSK BYRÅ I MAHOGNY.
761084. ENGELSK BYRÅ I MAHOGNY.

Byrå, engelsk, mahogny.
Infällda mässingsbeslag. Mässingshandtag även i sidorna
Höjd 73 cm
Bredd 71 cm
Djup 29,5 cm.

Bruksslitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå, engelsk, mahogny.
Höjd 73 cm
Bredd 71 cm
Djup 29,5 cm.

Antal besök: 5 275