Byrå, engelsk, mahogny.
Infällda mässingsbeslag. Mässingshandtag även i sidorna
Höjd 73 cm
Bredd 71 cm
Djup 29,5 cm.
Bruksslitage, märken och repor.
Byrå, engelsk, mahogny.
Höjd 73 cm
Bredd 71 cm
Djup 29,5 cm.