ARVID HERBERT. Olja på duk. Signerad och daterad 1958.

76097. ARVID HERBERT. Olja på duk. Signerad och daterad 1958.

Landskapsmotiv. 46 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsmotiv. 46 x 55 cm.

Antal besök: 4 961