OLLE IDEWALL. Olja på duk. Signerad.

76096. OLLE IDEWALL. Olja på duk. Signerad.

"Cadaques, hus och vegetation" 1958. 50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 356