SÄNGBORD, stringmodell, 1950/60-tal.

760742. SÄNGBORD, stringmodell, 1950/60-tal.

Patinerad teak.
Längd ca 51,5 cm, bredd 31 cm, höjd ca 52,5 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor. Två plastfötter saknas. Fanérskador/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Patinerad teak.

Antal besök: 477