BIRGER LUNDKUIST. Akvarell.

BIRGER LUNDKUIST. Akvarell.
760666. BIRGER LUNDKUIST. Akvarell.

Kunder i tobaksaffären. Signerad. 27x30 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 285