INGEGERD TORHAMN. Olja på pannå. Signerad.

76064. INGEGERD TORHAMN. Olja på pannå. Signerad.

"Blommande marantha". 33 x 41 cm.

Färgbortfall i marginaler och hörn.

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Antal besök: 1 400