MATSALSGRUPP, 15 delar, engelsk stil, 1900-tal.

76047. MATSALSGRUPP, 15 delar, engelsk stil, 1900-tal.

Bestående av 12 stolar, 2 karmstolar samt bord. Bordets mått; längd 190, bredd 100, höjd 72 cm, 5 st iläggsskivor á 50 cm.

Slitage och repor, märken, fläckad och skadad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 282