KRISTALLFÖREMÅL, 8 delar, 1900-tal.

760302. KRISTALLFÖREMÅL, 8 delar, 1900-tal.

Bestående av 2 st karaffer höjd 18 cm, 4 st skålar med lock, samt 2 st fat.

Slitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg förekommer.

Antal besök: 411