SKRIVBORD med en lådhurts, ekfaner, 1900-tal.

76004. SKRIVBORD med en lådhurts, ekfaner, 1900-tal.

Längd 190, bredd 80, höjd 73 cm.

Nyckel finns, lås med möjliga skador. Fanerskador, repor, slitage, ställvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 349