JOSEF SCHIBLI. Akvarell.

JOSEF SCHIBLI. Akvarell.
759961. JOSEF SCHIBLI. Akvarell.

Kvinna på balkong, signerad och daterad -90, 57x62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Josef Schibli (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Josef Schibli (Född 1925)

Antal besök: 1 627