759923. SERVIS, 98 delar, glas, "Prince", Göran Wärff, Kosta Boda.
15 grogglas, 14 whiskeyglas, 8 större whiskeyglas, 18 snapsglas, 7 likörglas, 8 större likörglas, 2 ljusstakar på fot, 14 rödvinglas, 6 vitvinsglas, askfat, skål, 2 små runda ljusstakar, 2 små fyrkantiga ljusstakar.
Bruksslitage. 12 delar med nagg (3 rödvin, 1 vitvin, 1 likör, 1 grogg, 3 små whiskey, 1 fyrkantig ljusstake, 2 snapsglas).