"Kult 2010", Akryl på duk, Benno Arzt, signerad och daterad 2011.

75976. "Kult 2010", Akryl på duk, Benno Arzt, signerad och daterad 2011.

121x100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

121x100 cm.

Antal besök: 1 020