ORKESTERGITARR, Levin, 1940-tal.

759165. ORKESTERGITARR, Levin, 1940-tal.

Levin orkestergitarr med fodral.
Slipade stålsträngar.
Serienummer 120164.
Mikrofon ej original.

Bruks och åldersslitage. Mikrofon senare påmonterad.
Gitarren funktionstestad men ej mikrofonen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipade stålsträngar.
Serienummer 120164.
Mikrofon ej original.

Antal besök: 9 181