SOUVENIRÄGG, Ryssland.

SOUVENIRÄGG, Ryssland.
759111. SOUVENIRÄGG, Ryssland.

Faberge-kopia.
Porslinsägg med förgylld metall. Slipad sten i toppen.
Höjd inkl stativ ca 6 cm
Stämplat.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Faberge-kopia.
Höjd inkl stativ ca 6 cm
Stämplat.

Mindre slitage.

Antal besök: 2 067