VÄCKARUR, Imhof, 1950-tal.

VÄCKARUR, Imhof, 1950-tal.
758780. VÄCKARUR, Imhof, 1950-tal.

IMHOF, väckarur, 100 x 100 x 25 mm, Boett nr. 658660, vitmetall, mekanisk, 8-dagarsverk.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 116