SNUSDOSA, silver, vikt ca 118,6 gram.

75870. SNUSDOSA, silver, vikt ca 118,6 gram.

Importstämplar, graverad dekor, längd ca 10 cm.

Repor, buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, buckla.

Antal besök: 1 307