KLAFFBORD samt STOLAR, 3 delar, Karl Johanstil, 1900-tal.

758121. KLAFFBORD samt STOLAR, 3 delar, Karl Johanstil, 1900-tal.

1 st bord: Längd 81-123 cm, bredd 62 cm, höjd 77 cm.
2 st karmstolar: Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 87 cm, bredd 52 cm.

Slitage, ring på skiva, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 400