KANNA, porslin, Jugend Alf Wallander, Rörstrand.

757981. KANNA, porslin, Jugend Alf Wallander, Rörstrand.

Höjd ca 20 cm.

Kantnagg, hårfinspricka samt krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Antal besök: 734