NATTDUKSBORD, ett par, med stenskivor, 1900-tal.

75793. NATTDUKSBORD, ett par, med stenskivor, 1900-tal.

Längd 46, bredd 35,5, höjd 72 cm vardera.

Slitage, fläckar och färgbortfall. Renoverade och kompletterade. Skivor med nagg och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 538