FÅTÖLJ, Howardmodell England, klädd med tyg design Stefan Uhlinder. 1900/2000-tal.

75759. FÅTÖLJ, Howardmodell England, klädd med tyg design Stefan Uhlinder. 1900/2000-tal.

Klädd med handvävt tyg design Stefan Uhlinder.

Omklädd 2012. Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 908